Czym czyścić grzejnik łazienkowy

Czym czyścić grzejnik łazienkowy

Zastanawiasz się czym czyścić grzejniki do łazienki ? Mamy dla Ciebie kilka rozwiązań i trików, które ułatwią Ci codzienne sprzątanie łazienki i zadbanie o konserwacje Twoich grzejników.

Grzejniki zazwyczaj wykonane są z bardzo trwałego surowca czyli ze stali. To materiał, który bardzo ciężko uszkodzić przy sprzątaniu nawet jeśli używamy środków do czyszczenia, ale wśród ogólnodostępnych środków do mycia nie ma środka, który trwale uszkodziłby grzejnik stalowy. Problemem mogą być jednak materiały, z które są wykorzystane do wykończenia grzejnika czyli farby i powłoki kryjące grzejnik łazienkowy. Przy zakupie należy zwracać uwagę jak pomalowany jest grzejnik i dowiedzieć się od sprzedawcy, jak należy się z nim obchodzić przy sprzątaniu.

Czyszczenie grzejnika szmatką z mikrofibry.

Niewielkie zanieczyszczenia i codzienny kurz najlepiej pokonać szmatką z włókna mikrofibry. To najdelikatniejsza tkanina, która nie pozostawia smug, nie rysuje, nie pozostaję włosków z materiały. Dobrej jakości szmatka z mikrofibry nie potrzebuje detergentów, jedynie zamoczenie jej w letniej wodzie. Jest to ekologiczne, najtańsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Czyszczenie grzejnika łazienkowego wodą i detergentem.

Najprostsze rozwiązanie to letnia woda i płyn do naczyń. Jeśli chcesz wyczyścić grzejnik łazienkowy za pomocą płynu pamiętaj, aby nie dodać za dużej ilości płynu. Należy odmierzyć idealne proporcje wody a detergentu. Jeśli stężenie będzie zbyt duże, przy sprzątaniu zostaną nam drażniące smugi.

Na rynku są specjalne spreje do mycia grzejników łazienkowych i elementów wykonanych z podobnych materiałów. Ceny wahają się od 15 do nawet 80 zł. Przed użyciem sprawdź na opakowaniu czy detergent do grzejników łazienkowych na pewno nadaje się do mycia Twojego grzejnika .

Jeśli nie wiesz czym myć swój grzejnik łazienkowy skontaktuj się z firmą Pro-Term. To Polski producent grzejników łazienkowych, który zna odpowiedź na każde pytanie i z chęcią doradzi i pomoże przy wyborze grzejnika, ale również pomoże jak konserwować i dbać o grzejnik.

Previous Utwardzanie poboczy
Next Usuwanie AdBlue w oddział Wrocław to jedyne miejsce, które rozwiąże Twój problem z AdBlue. Jeśli dotknęła Cię awaria SCR, to wiedz, że programowe wyłączenie układu jest rozwiązaniem, którego poszukujesz.

Może to Ci się spodoba

Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

W dniach 9 – 10 marca 2017 roku na stacji narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach  miała miejsce trzecia edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem

Jak zorganizować przestrzeń na biurku?

Piękne słońce za oknem nie sprzyja efektywnej pracy i skupieniu. Choć nie lubię pracować w takich warunkach, postanowiłam zrobić porządek na biurku, aby nie marnować czasu. To nie są typowe

Jak żyć z alkoholikiem?

Życie z osobą uzależnioną może być trudne. Trudno jest patrzeć, jak twój najbliższy przyjaciel traci coraz więcej na rzecz swojego uzależnienia, powodując spustoszenie w życiu wszystkich wokół. Współuzależnienie jest częstym

Wspólne przedsięwzięcie policji małopolskiej i holenderskiej

W dniach od 05 do 17 czerwca 2017 roku, realizując umowę o współpracy pomiędzy Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie, a Komendą Główną Policji w Hadze, dwóch funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji

Działania Policji drogowej „BUS” i „TRUCK”

W czwartek 16 lutego 2017r. małopolska Policja drogowa na terenie całego województwa przeprowadziła działania ukierunkowane na kontrolę busów, autobusów oraz pojazdów ciężarowych. Szczególna uwaga zwracana była na sposób wykonywania zorganizowanego

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź