UFC 275: Wielkie emocje dla polskich kibiców

UFC 275: Wielkie emocje dla polskich kibiców

11 czerwca w Singapurze odbędzie się gala UFC 275. Włodarzy przygotowali aż 13 pojedynków, z czego dwa będą szczególnie interesujące dla polskiej publiczności. Najbardziej interesuje nas przede wszystkim wielki powrót Joanny Jędrzejczyk do oktagonu. Z kolei wierni kibice Jana Błachowicza z uwagą będą oglądali walkę wieczoru pomiędzy Gloverem Teixeirą i Jirim Prochazką.

Emocjonująca karta walk na UFC 275

UFC 275 ma do zaoferowania wiele niezwykle interesujących pojedynków, na które czekają polscy fani. Do oktagonu po dłuższej przerwie wróci Joanna Jędrzejczyk, która zmierzy się w rewanżowej walce z Weili Zhang. Po tej walce do oktagonu wejdą: Walentina Szewczenko i Taila Santos. Dla Szewczenko będzie to siódma walka w obronie mistrzowskiego pasa kat. muszej. Z kolei w walce wieczoru aktualny mistrz wagi półciężkiej zmierzy się z Jirim Prochazką. Wiele wskazuje na to, że ze zwycięzcą tej walki Jan Błachowicz powalczy o odzyskanie tytułu mistrzowskiego. W sumie, na UFC 275 obejrzymy aż 13 bardzo emocjonujących pojedynków.

Joanna Jędrzejczyk wraca do oktagonu po ponad dwóch latach

W marcu 2020 roku aktualna mistrzyni UFC, Weili Zhang pokonała niejednogłośną decyzją sędziów Joanną Jędrzejczyk. Wielu ekspertów twierdziło jednak, że Pola w tym pojedynku była lepsza. Po ponad dwóch latach panie zmierzą się ze sobą ponownie. Serwis https://protypy.pl/ wskazuje, że faworytką jest Zhang, ale JJ ma wszystkie atuty potrzebne do udanego powrotu do oktagonu. Pierwsze starcie Jędrzejczyk z Zhang zostało uznane za jedną z najlepszych walk kobiecych w historii MMA. Tym razem zawodniczki nie walczą jednak o pas i zmierzą się na dystansie trzech rund.

Teixeira – Prochazka. Z kim powalczy Błachowicz?

Jan Błachowicz wygrał swoją ostatnią walkę przeciwko Alexandarowi Rakiciowi. Walka ta była uważana za nieoficjalne starcie pretendentów do pasa mistrzowskiego kat. półciężkiej, a zatem Cieszyński Książe zrobił pierwszy bardzo duży krok w kierunku odzyskania tytułu mistrza świata. W walce wieczoru na UFC 275 zmierzą się: Glover Teixeira (aktualny mistrz, który pozbawił tytułu Błachowicza) oraz Jiri Prochazka. Wiele wskazuje na to, że Błachowicz powalczy o pas ze zwycięzcą tej walki. Serwis ksw 70 karta walk typuje w roli zwycięzcy Czecha.  Fani z Polski mają jednak nadzieję, że Teixeira obroni tytuł, tak, aby Błachowicz miał okazję odebrać mu pas w bezpośrednim rewanżu.

Previous Nowa premiera w Teatrze Lalek - 21.05.2022
Next Autobus największych internetowych zasięgów dojechał do Starej Kopalni

Może to Ci się spodoba

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Zawody strzeleckie o Puchar Starosty Wałbrzyskiego

Sowiogórskie Stowarzyszenie Strzeleckie zorganizowało zawody o Puchar Starosty Wałbrzyskiego. Uczestnicy sprawdzali się w celności strzelając z karabinu AK-47. Pani Wicestarosta Iwona Frankowska nie tylko reprezentowała Zarząd Powiatu ale również próbowała

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź