Autobus największych internetowych zasięgów dojechał do Starej Kopalni

Autobus największych internetowych zasięgów dojechał do Starej Kopalni

Jedna wycieczka, jeden autokar i setki relacji w mediach społecznościowych? To wszystko jest możliwe! Twórcy internetowi z całej Polski – goście festiwalu Influancer Live Wrocław odwiedzili Starą Kopalnię.

Influancers Live Wrocław to wydarzenie, które w weekend przyciągnie do stolicy naszego województwa największych twórców internetowych z całej Polski. W jednym miejscu spotkają się osoby tworzące internetowe blogi, kanały na youtube, prezentujące tematyczne kanały na Instagramie, Tiktoku, czy Facebooku. Ich liczniki zasięgów i polubień liczone są w tysiącach, a razem nawet w milionach obserwowań.

Nim jednak spotkają się na branżowej konferencji, w czwartek i piątek spotkali się w jednym autobusie by wyruszyć zobaczyć Dolny Śląsk Do autokaru chętnych zobaczenia i pokazania wrażeń z naszego województwa zaprosił Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego a gospodarzem study tour została Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Partnerem wycieczki była Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej. Dwu dniowa wycieczka to wiele wrażeń z regionu. Twórcy internetowi zobaczyli najpiękniejsze atrakcje Aglomeracji Wałbrzyskiej, a region ich oczami można oglądać w prowadzonych przez nich mediach społecznościowych i relacjach niemal na żywo. Choć zobaczyli tylko namiastkę z bogatej oferty regionu, już chcą wracać, by zobaczyć więcej!

Do wałbrzyskiej Starej Kopalni autobus ze znanymi postaciami mediów internetowych zajechał już w świetle wieczornych iluminacji by po wrażeniach dnia, odbyć prawdziwą Nocną Szychtę. Zachowując i pokazując górnicze tradycje wszyscy razem usiedli do wspólnej integracji i zabawy by na specjalnie iluminowanych salach Kuźni, wśród prawdziwych wielkich kopalnianych maszyn poznać górnicze wałbrzyskie tradycje, a wśród prowadzących Nocną Szychtę i górnicze prace na terenie kopalni nie zabrakło znanych z TikToka Starej Kopalni górników przewodników Andrzejów, którzy nie tylko wprawili w zachwyt opowieściami o kopalnianym świecie całą gromadę internetowych twórców, ale sprawowali pieczę nad prawidłowym przebiegiem górniczych prac, a potem wspólnej biesiady.

Już dziś wrażenia z dwudniowej wycieczki po naszym regionie możecie zobaczyć w relacjach ponad 50 gości – takich twórców jak: raczejtrampki, mountains.and,run.lover, mniejszeodtrzech,  Poland on air, musthaveafashion, top gar, czy mama chemik. Wśród odwiedzających Dolny Śląsk nie zabrakło popularnych z programów TV – m.in. Googlebox Mariusza Kozaka i Michała Szaraty, czy z „Pamiętnika Policjantki” Małgorzaty Sokołowskiej.

Podczas wizyty w Starej Kopalni twórcy influencerzy z całej Polski nie tylko poznali historię wałbrzyskiego górnictwa i panujące tu zwyczaje, ale również zasmakowali lokalnych wyrobów.

Oprócz kilku godzinnej wizyty w Starej Kopalni na swojej trasie do Wałbrzycha influencerzy odwiedzili Zamek Grodno, Pałac Jedlinka, Zamek Książ, Palmiarnię, Dworzysko i Świdcnię, a ich wrażenia z tych miejsc będzie można oglądać jeszcze przez jakiś czas na ich kanałach. Już dziś wiadomo że byli pod wrażeniem, a niektórzy z nich z turystycznymi odwiedzinami w naszym regionie byli pierwszy raz i od razu zrobił na nich bardzo pozytywne wrażenie.

To niewątpliwie spore wyróżnienie i duża promocja dla regionu, że to właśnie nasz region Wałbrzyski wybrano do zaprezentowania piękna Dolnego Śląska i jego szerokiej, bogatej oferty dla szerokiego grona zainteresowanych różnymi dziedzinami z życia.
Objazdowa wycieczka po regionie zakończy się we Wrocławiu gdzie od soboty trwać będzie konferencja Influencers Live Wrocław 2022.

Jeśli chcą Państwo przeżyć podobne wrażenia, do tych jakie w kopalni mieli uczestnicy wycieczki z autokaru o największych internetowych zasięgach w kraju? Stara Kopalnia na zwiedzanie trasy turystycznej zaprasza codziennie. Nocne Zwiedzanie z pracami górniczymi odbywa się w każdą sobotę. Szczegóły, bilety i godziny zwiedzania dostępne na stronie internetowej Otworzy się w nowym okniewww.starakopalnia.pl. Tam oraz w mediach społecznościowych również informacje o wydarzeniach kulturalnych i wystawach na terenie instytucji.

Źródło: Urząd Miejski w Wałbrzychu

Previous UFC 275: Wielkie emocje dla polskich kibiców
Next Festiwal Twórczej Wyobraźni

Może to Ci się spodoba

Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

W dniach 9 – 10 marca 2017 roku na stacji narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach  miała miejsce trzecia edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem

Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami

Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

Papier do drukowania i jego rodzaje

Najpopularniejszymi rodzajami papieru na rynku są papier powlekany i niepowlekany. Powłoka na papierze powlekanym pozwala na uzyskanie doskonałego kontrastu. Biały papier offsetowy jest najbardziej popularnym rodzajem papieru niepowlekanego. Produkt ten

Kiedy można skorygować fakturę do zera?

Faktura może być skorygowana do zera Faktura może być skorygowana „do zera” tylko wtedy, gdy nie została odebrana przez oryginalny dokument sprzedaży. Nabywca był faktycznie stroną w transakcji, która została

Miasta rozlewają się na przedmieścia. To powoduje coraz większe korki

Ponad połowa mieszkańców miast uważa, że samochód to najwygodniejszy środek transportu. Jednocześnie większość z nich korki i brak miejsc parkingowych uważa za największą zmorę komunikacyjną w mieście. Mimo że transport publiczny staje się

Uwaga na drogach!

Uwaga na drogach! Trwają intensywne praca na drogach powiatowych związane z koszeniem poboczy, ścinaniem pobocza oraz odtwarzaniem rowów i frezowaniem starych pni. W wielu miejscach pracują maszyny, które ograniczają przejezdność

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź