Autobus największych internetowych zasięgów dojechał do Starej Kopalni

Autobus największych internetowych zasięgów dojechał do Starej Kopalni

Jedna wycieczka, jeden autokar i setki relacji w mediach społecznościowych? To wszystko jest możliwe! Twórcy internetowi z całej Polski – goście festiwalu Influancer Live Wrocław odwiedzili Starą Kopalnię.

Influancers Live Wrocław to wydarzenie, które w weekend przyciągnie do stolicy naszego województwa największych twórców internetowych z całej Polski. W jednym miejscu spotkają się osoby tworzące internetowe blogi, kanały na youtube, prezentujące tematyczne kanały na Instagramie, Tiktoku, czy Facebooku. Ich liczniki zasięgów i polubień liczone są w tysiącach, a razem nawet w milionach obserwowań.

Nim jednak spotkają się na branżowej konferencji, w czwartek i piątek spotkali się w jednym autobusie by wyruszyć zobaczyć Dolny Śląsk Do autokaru chętnych zobaczenia i pokazania wrażeń z naszego województwa zaprosił Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego a gospodarzem study tour została Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Partnerem wycieczki była Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej. Dwu dniowa wycieczka to wiele wrażeń z regionu. Twórcy internetowi zobaczyli najpiękniejsze atrakcje Aglomeracji Wałbrzyskiej, a region ich oczami można oglądać w prowadzonych przez nich mediach społecznościowych i relacjach niemal na żywo. Choć zobaczyli tylko namiastkę z bogatej oferty regionu, już chcą wracać, by zobaczyć więcej!

Do wałbrzyskiej Starej Kopalni autobus ze znanymi postaciami mediów internetowych zajechał już w świetle wieczornych iluminacji by po wrażeniach dnia, odbyć prawdziwą Nocną Szychtę. Zachowując i pokazując górnicze tradycje wszyscy razem usiedli do wspólnej integracji i zabawy by na specjalnie iluminowanych salach Kuźni, wśród prawdziwych wielkich kopalnianych maszyn poznać górnicze wałbrzyskie tradycje, a wśród prowadzących Nocną Szychtę i górnicze prace na terenie kopalni nie zabrakło znanych z TikToka Starej Kopalni górników przewodników Andrzejów, którzy nie tylko wprawili w zachwyt opowieściami o kopalnianym świecie całą gromadę internetowych twórców, ale sprawowali pieczę nad prawidłowym przebiegiem górniczych prac, a potem wspólnej biesiady.

Już dziś wrażenia z dwudniowej wycieczki po naszym regionie możecie zobaczyć w relacjach ponad 50 gości – takich twórców jak: raczejtrampki, mountains.and,run.lover, mniejszeodtrzech,  Poland on air, musthaveafashion, top gar, czy mama chemik. Wśród odwiedzających Dolny Śląsk nie zabrakło popularnych z programów TV – m.in. Googlebox Mariusza Kozaka i Michała Szaraty, czy z „Pamiętnika Policjantki” Małgorzaty Sokołowskiej.

Podczas wizyty w Starej Kopalni twórcy influencerzy z całej Polski nie tylko poznali historię wałbrzyskiego górnictwa i panujące tu zwyczaje, ale również zasmakowali lokalnych wyrobów.

Oprócz kilku godzinnej wizyty w Starej Kopalni na swojej trasie do Wałbrzycha influencerzy odwiedzili Zamek Grodno, Pałac Jedlinka, Zamek Książ, Palmiarnię, Dworzysko i Świdcnię, a ich wrażenia z tych miejsc będzie można oglądać jeszcze przez jakiś czas na ich kanałach. Już dziś wiadomo że byli pod wrażeniem, a niektórzy z nich z turystycznymi odwiedzinami w naszym regionie byli pierwszy raz i od razu zrobił na nich bardzo pozytywne wrażenie.

To niewątpliwie spore wyróżnienie i duża promocja dla regionu, że to właśnie nasz region Wałbrzyski wybrano do zaprezentowania piękna Dolnego Śląska i jego szerokiej, bogatej oferty dla szerokiego grona zainteresowanych różnymi dziedzinami z życia.
Objazdowa wycieczka po regionie zakończy się we Wrocławiu gdzie od soboty trwać będzie konferencja Influencers Live Wrocław 2022.

Jeśli chcą Państwo przeżyć podobne wrażenia, do tych jakie w kopalni mieli uczestnicy wycieczki z autokaru o największych internetowych zasięgach w kraju? Stara Kopalnia na zwiedzanie trasy turystycznej zaprasza codziennie. Nocne Zwiedzanie z pracami górniczymi odbywa się w każdą sobotę. Szczegóły, bilety i godziny zwiedzania dostępne na stronie internetowej Otworzy się w nowym okniewww.starakopalnia.pl. Tam oraz w mediach społecznościowych również informacje o wydarzeniach kulturalnych i wystawach na terenie instytucji.

Źródło: Urząd Miejski w Wałbrzychu

Previous UFC 275: Wielkie emocje dla polskich kibiców
Next Festiwal Twórczej Wyobraźni

Może to Ci się spodoba

Święto krakowskich policjantek, policjantów i pracowników

Dzisiaj (20 lipca br.) w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyła się uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Przybyli na nią m. in. pełniący obowiązku Komendanta Wojewódzkiego

Olkusz. Handel nielegalną odzieżą

Ponad 900 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm ujawnili i  zabezpieczyli pod koniec stycznia 2017r. Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu

Warsztaty w IPN

W dniu 15 maja 2017 r. , w siedzibie IPN Biuro Edukacji Narodowej Centrum Edukacyjne Przystanek Historia w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 8 odbyły się warsztaty  do konkursu “Policjanci w służbie

Jak zorganizować przestrzeń na biurku?

Piękne słońce za oknem nie sprzyja efektywnej pracy i skupieniu. Choć nie lubię pracować w takich warunkach, postanowiłam zrobić porządek na biurku, aby nie marnować czasu. To nie są typowe

Policjant w drodze do pracy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Funkcjonariusz ogniwa patrolowego, pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Dobczycach, w drodze do pracy, uniemożliwił dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy. 32-latek za kółkiem samochodu stwarzał zagrożenie dla innych

Błędy popełniane podczas pielęgnacji samochodu

Niech rzuci kamieniem ten, kto nie lubi czystego i zadbanego samochodu. Z całą powagą, większość ludzi woli czysty, błyszczący i zadbany samochód od brudnego i porysowanego. Nieważne jak stary czy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź